O nás

V Salonu Carmen, půjčovně svatebních a společenských šatů v Nové Pace, najdete ucelenou nabídku všeho, co budete pro Vaši společenskou příležitost potřebovat. 

Pečovat o Vás budeme tak, abyste se cítili co nejlépe a výběr vhodného oblečení pro Vás byl nezapomenutelným zážitkem.
Rády Vám budeme nápomocné nejen s výběrem svatebních šatů, ale i se vším, co se samotnou přípravou svatby souvisí; výběr obleku pro ženicha, oblečení pro družičky i mládence, výběr svatebního oznámení, snubních prstýnků, dekorace na auta, šperků…

Vybíráme pro Vás, milé budoucí nevěsty, svatební šaty renomovaných značek, rozmanitých střihů (od jednoduchých, romantických, po elegantní až extravagantní) a všech velikostí (34-64).
Ve svatebním salonu Carmen Vám pomůžeme s výběrem skvěle padnoucích svatebních šatů i všech doplňků.

Sen o dokonalých společenských šatech splníme všem maturantkám, maminkám a svědkyním nevěst, účastnicím tanečních kurzů,...
Společenské, plesové a maturitní šaty pro Vás vybíráme dle posledních trendů, v široké škále střihů a barev. Z každé ženy, slečny či dívky uděláme hvězdu tanečního parketu!


Nezapomínáme ani na pány! Díky moderním střihům a špičkovým látkám našich obleků uděláte vždy ve společnosti perfektní dojem.

Těšíme se na setkání s Vámi, ať už k nám přijedete z Vrchlabí, Jilemnice, Trutnova, Jičína, Hořic, Semil či Prahy!

V čem je náš salon výjimečný?

  • Naše práce nás baví, děláme ji téměř třicet let s potěšením a úsměvem k Vaší maximální spokojenosti. Vždy se Vám snažíme vyhovět a na všech podrobnostech se domluvit.
  • Ručíme Vám za kvalitu, dokonalé zpracování a perfektní služby. Šaty Vám předáme čisté, voňavé a dokonale padnoucí (případné úpravy provádíme s citem a dokonalou přesností). Dbáme na to, aby se u nás naši zákazníci cítili dobře a byli s našimi službami vždy 100% spokojení.
  • Ceny půjčovného jsou u nás nižší než v salonech ve větších městech, přičemž šaty bereme z velké části od stejných dodavatelů. Nakupujeme kvalitní šaty, které se Vám vyplatí si vypůjčit.
  • Každá nevěsta od nás zdarma ke svým objednaným šatům obdrží pozornost v podobě svatebního podvazku a 20% slevu na zapůjčení společenských šatů na termín svatby (pro maminku, svědkyni, družičky, mládence)
  • Nabízíme jedinečnou škálu šatů nadměrných velikostí, abyste si i v těchto velikostech mohly vybrat své vysněné svatební a společenské šaty.
  • Poskytujeme výrazné slevy na šaty do tanečních (jednotlivé lekce, prodloužené lekce i závěrečný věneček). Stálým zákazníkům poskytujeme individuální finanční zvýhodnění.
  • Všechny katalogy svatebních oznámení Vám zapůjčíme na víkend zdarma, vybírat tak můžete v klidu a pohodlí Vašeho domova. Ozdoby do vlasů Vám zapůjčíme na zkoušku ke kadeřnici zdarma.
  • Nabízíme velký výběr spodního prádla, punčochového zboží, košil a kravat v partnerské prodejně umístěné hned vedle salonu (Textil-galanterie Alena Militká). Spodní prádlo si můžete vyzkoušet společně s Vámi vybranými šaty.